Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne.Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne.Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne.

Przodkowie czekają na opowiedzenie ich historii!

Genealogia, która jest także nazywana historią rodziny, to wspaniałe hobby milionów osób na całym świecie. W serwisie MyHeritage.com naszym celem jest zapewnienie najlepszych narzędzi genealogicznych służących do badania historii rodziny — niezależnie od tego, czy jesteś
doświadczonym genealogiem czy amatorem, który chce się czegoś dowiedzieć o genealogii.

Wprowadzenie


Pobierz program Family Tree Builder — nasz bezpłatny program genealogiczny umożliwiający utworzenie drzewa rodziny. Nie tylko jest on całkowicie bezpłatny, ale także wolny od reklam i programów szpiegowskich, oraz jest to jeden z najlepszych programów do zastosowań genealogicznych. Ma oryginalne, łatwe w obsłudze strony, które umożliwiają wizualne utworzenie drzewa genealogicznego. Działa ono w 34 językach i umożliwia utworzenie oraz wydrukowanie drzewa genealogicznego w kilku językach. Ożyw swoje drzewo genealogiczne dzięki zdjęciom i dokumentom a także korzystaj z naszej przełomowej technologii rozpoznawania twarzy do opisywania zdjęć i odkrycia tożsamości osób, których nie rozpoznajesz na starych rodzinnych zdjęciach. Za pomocą kilku kliknięć myszy można opublikować drzewo genealogiczne w Internecie na swojej stronie rodziny i udostępnić je rodzinie oraz znajomym!
Pobierz program Family Tree Builder

Dowiedz się więcej o programie Family Tree BuilderUtwórz stronę swojej rodziny


Sekcja Family Pages MyHeritage.com umożliwia utworzenie miejsca spotkań rodziny w Internecie. Zaproś członków rodziny do dołączenia się do Twojej strony, udostępnij łatwo rodzinne zdjęcia, opublikuj drzewo genealogiczne w Internecie i udostępnij je członkom rodziny, śledź historię medyczną rodziny, a także ważne wydarzenia i wiele innych. Utworzenie strony rodziny trwa kilka minut i nie wymaga wiedzy technicznej — abonament Podstawowy jest bezpłatny.
Możesz utworzyć stronę rodziny, która jest prywatna i bezpieczna, lub udostępnij ją publicznie i podzielić się nią z całym światem. Masz pełną kontrolę. Zdjęcia rodzinne załadowane na stronie rodziny mogą korzystać z technologii rozpoznawania twarzy do zastosowań genealogii. Dzięki udostępnieniu milionów szablonów twarzy przez użytkowników technologia ułatwia znalezienie zdjęć przodków w albumach zdjęć innych użytkowników, określenie nieznajomych osób na zdjęciach i odnalezienie krewnych na podstawie podobieństwa twarzy.
Utwórz teraz strony rodziny

Dowiedz się więcej o sekcji Witryny RodzinyZnajdź swoich przodków


Jeśli chcesz wyśledzić swoje korzenie, najlepiej jest zacząć poszukiwanie przodków od Internetu. Zawiera on setki niesamowitych baz danych w trybie online, które zawierają skarby genealogiczne, np. baza imigracji Ellis Island, Yad Vashem w Izraelu i słynna biblioteka historii rodzinnej (ang. Family History Library). Kto jednak ma czas na przeszukiwanie wszystkich źródeł?
Nasza unikatowa wyszukiwarka genealogiczna MyHeritage.com Research ułatwia to zadanie. Jest to bezpłatna wyszukiwarka zaprojektowana specjalnie na użytek genealogii. Umożliwia ona uruchomienie wyszukiwania łączonego przodków oraz zapewnia różne odmiany pisowni ich nazwisk. Bezustannie przeszukuje setki najważniejszych genealogicznych baz danych. Nigdzie nie ma czegoś podobnego. Wypróbuj tę wyszukiwarkę, a zaoszczędzi ona Ci wiele godzin pracy, a także ułatwi odnalezienie trudno osiągalnych informacji na temat przodków, których istnienie nie było do tej pory znane.
Wyszukaj teraz przodków

Dowiedz się więcej o wyszukiwarce MyHeritage.com ResearchSkorzystaj z siły społeczności

Jeśli poszukujesz pomocy w swoim badaniu genealogicznym lub chcesz pomóc innym, to na pewno skorzystasz z naszych for genealogicznych. Są one podzielone według tematów, miejsc i nazwisk. Dostępne są także fora dla początkujących. Nasza społeczność składa się z fanów genealogii, takich jak Ty. Możesz odkryć naszą społeczność i znaleźć innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach lub przeglądać publiczne strony rodzin, drzewa genealogiczne i archiwalne zdjęcia!
Odwiedź nasze fora genealogiczne

Zbadaj społeczność MyHeritage.comGenealogia w serwisie MyHeritage.com

Serwis MyHeritage.com został utworzony przez genealogów dla genealogów. Naszym celem jest utworzenie wyjątkowego serwisu, w którym rodziny będą mogły spotykać się w trybie online, komunikować się, udostępniać informacje, odkrywać i zachować swoje dziedzictwo.