Nie jesteś zalogowany(a)
Zaloguj się
Zarejestruj się
Witryna rodzinna PremiumPlus
Witamy

Nazywam się Stanisław Pikul .

W razie jakichkolwiek opinii lub komentarzy, dotyczących tej witryny, proszę kliknąć tutaj, żeby się ze mną skontaktować.
Nasze drzewo genealogiczne jest umieszczone w Internecie na tej stronie! W naszym drzewie genealogicznym znajduje się 19399 osób. Najwcześniejsze wydarzenie to: Urodziny: Wojciech Dubiel (1699). Najnowsze wydarzenie to: śmierć: Stanisława Mielcarek vel Mielczarek (12 sie 2014).
Witrynę ostatnio zaktualizowano dnia 20 sie 2014. Aktualnie w witrynie zarejestrowało się 76 członków. Jeżeli też chcesz zostać członkiem tej witryny, kliknij tutaj.  

Zwracam uwagę, że każdy zaproszony może poprawiać, uzupełniać i edytować wpisy do czego zachęcam.Smile

Dobrej zabawy!

Okolice w ktorych mieszkali nasi przodkowie to Luszowice, Smyków, Radgoszcz, Stara Kakawa, Pleszew, Łódź, Włocławek, Śląsk i inne. :) 

 Uwaga:

Ze względu na rozbudowaną strukturę drzewa część osób pozostaje ukryta. Aby dotrzeć do dalszych członków rodziny kliknij znaczek (miniaturka składająca się z niebieskiej i różowej ramki) nad nazwiskiem wybranej osoby.

 

Uwaga II:

 

od 25.07 do 15.08 będę na urlopie, raczej bez możliwości zaglądania na stronę ale na wszelkie uwagi i prośby odpowiem po powrocie (no, chyba że wcześniej gdzieś złapię dostęp do internetu. :) ) Przejdź do drzewa genealogicznego
Wiadomości rodzinne
Wczoraj
Członek strony zaktualizował swój profil.
sie 19, 2014
Członek strony zaprosił Członek strony na stronę.
sie 16, 2014
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Grenda
sie 08, 2014
Członek strony dołączyła do innej strony rodziny: Czerwiński-Mazur
Członek strony zaprosił Członek strony na stronę.
 
Obejrzyj stare wiadomości
Wiadomości
Nie ma nowych artykułów
Wizyt
0035641
 
Ładowanie...
Ładowanie...