Nie jesteś zalogowany(a)
Zaloguj się
Zarejestruj się
Abonament witryny: Premium
Witamy

Nazywam się <Edward Wasik > i ja rozpocząłem tą witrynę

Naszym najstarszym znanym na przodkiem jest Macjej Wasik który żył w latach 1746 do 1836 .

Tę witrynę stworzono z pomocą portalu MyHeritage.com. Jest to wspaniały system, umożliwiający każdemu utworzyć witrynę dla swojej rodziny, opublikować w Internecie swoje drzewo genealogiczne i dzielić się zdjęciami rodzinnymi.
W razie jakichkolwiek opinii lub komentarzy, dotyczących tej witryny, proszę kliknąć tutaj, żeby się ze mną skontaktować.
Nasze drzewo genealogiczne jest umieszczone w Internecie na tej stronie! W drzewie znajduje się 2020 osób.
Witrynę ostatnio zaktualizowano dnia 21 gru 2014. Aktualnie w witrynie zarejestrowało się 100 członków. Jeżeli też chcesz zostać członkiem tej witryny, kliknij tutaj.   Dobrej zabawy!

Edward Wasik

Wiadomości rodzinne
gru 19, 2014
Członek strony dołączył do strony rodziny „”Zeltner Web Site
gru 18, 2014
Członek strony dołączyła do strony rodziny „”Bühligen Web Site
gru 09, 2014
Członek strony dołączył do strony rodziny „”Familienseite STROHSCHEIN-LEHMANN
lis 30, 2014
Członek strony dołączyła do strony rodziny „”Turner Web Site
lis 29, 2014
Członek strony zaktualizowała swój profil.
lis 27, 2014
Członek strony dołączyła do strony rodziny „”NOGA Web Site
lis 24, 2014
Członek strony dołączył do strony rodziny „”Fels - Zwingmann Web Site
 
Obejrzyj stare wiadomości
Wiadomości
Ogłoszenia:Zjazd rodziny Wasików 2016
Wysłane przez: Edward Wasik dnia 8 paź 2014 13:53

Witam

Na ziezdzje Rodziny w 2013 roku wielu uczestników pytało, kiedy będzie następne spotkanie? Ponieważ takie spotkania trzeba dobrze przygotować postanowiliśmy, że najbliższe odbędzie się w czerwcu 2016.

Ta data jest związana z rocznicami takimi jak;

270 rocznica urodzin i 180 rocznica śmierci MACJEJA WASIKA ten nasz przodek jest najstarszym członkiem naszego rodu, o którym mamy informacje.

W 2016 roku obchodzić też będziemy 110 rocznicę śmierci Mateusza Wasika, którego grób mamy na cmentarzu obok Słuszkowa gdzie do dziś mieszka wielu członków naszej rodziny.

Więcej informacji o planowanych obchodach i organizacji oraz pomocy, jaka będziemy potrzebować podam w następnych artykułach

Pozdrawiam

Wasik Edward

0 komentarzy|%1 odsłon|Pokaż pełny artykuł
Inne:Spotkanie rodziny Wasików
Wysłane przez: Edward Wasik dnia 24 cze 2013 13:08
W dniu 22.06.2013 w Słuszkowie odbyło się spotkanie Rodziny Wasików . W tym zjeździe uczestniczyło około 100 osób z całej Polski . Po mszy w kościele w Kościelcu zostały złożone kwiaty na grobie naszego dziadka Mateusza i innych członków naszej rodziny . Dalszą część spotkania odbyła się w zajeździe w Słuszkowie . Tam też z drzewa genealogicznego można było prześledzić jak rozwijała się nasz Ród . Uczestnicy spotkania dostali identyfikatory w różnych kolorach odpowiadających ich gałęziom i imionami dla ułatwienia w prowadzeniu rozmów . Spotkanie zaowocowało poznaniem dalszych członków rodu a nawet odnalezieniu przyrodniego rodzeństwa . Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom zjazdu za przybycie i stworzenie bardzo miłej i serdecznej atmosfery . Pragnę także podziękować Edkowi Wasikowi z Słuszkowa , jego żonie i córkom or...

0 komentarzy|33 odsłon|Pokaż pełny artykuł
Wizyt
0006208
 
Ładowanie...
Ładowanie...