Nie jesteś zalogowany(a)
Zaloguj się
Zarejestruj się
Witryna rodzinna Premium
Witamy

Nazywam się <Edward Wasik > i ja rozpocząłem tą witrynę
Tę witrynę stworzono z pomocą portalu MyHeritage.com. Jest to wspaniały system, umożliwiający każdemu utworzyć witrynę dla swojej rodziny, opublikować w Internecie swoje drzewo genealogiczne i dzielić się zdjęciami rodzinnymi.
W razie jakichkolwiek opinii lub komentarzy, dotyczących tej witryny, proszę kliknąć tutaj, żeby się ze mną skontaktować.
Nasze drzewo genealogiczne jest umieszczone w Internecie na tej stronie! W naszym drzewie genealogicznym znajduje się 1995 osób. Najwcześniejsze wydarzenie to: Urodziny: Charles Fludder (1745). Najnowsze wydarzenie to: śmierć: Eduard Lischewski (13 wrz 2013).
Witrynę ostatnio zaktualizowano dnia 24 kwi 2014. Aktualnie w witrynie zarejestrowało się 100 członków. Jeżeli też chcesz zostać członkiem tej witryny, kliknij tutaj.   Dobrej zabawy!

Edward Wasik

Wiadomości rodzinne
kwi 23, 2014
Członek strony dołączyła do innej strony rodziny: Our Family / Unsere Familie
kwi 20, 2014
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Ruhoff Andersen Web Site
kwi 19, 2014
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: God
kwi 05, 2014
Członek strony dołączyła do innej strony rodziny: STARK Web Site
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Fiedler Web Site
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Familienseite
kwi 02, 2014
Członek strony zaprosił Członek strony na stronę.
kwi 01, 2014
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Schmedemann Web Site
mar 25, 2014
Członek strony dołączył do innej strony rodziny: Dalgauer Web Site
 
Obejrzyj stare wiadomości
Wiadomości
Inne:Spotkanie rodziny Wasików
Wysłane przez: Edward Wasik dnia 24 cze 2013 13:08
W dniu 22.06.2013 w Słuszkowie odbyło się spotkanie Rodziny Wasików . W tym zjeździe uczestniczyło około 100 osób z całej Polski . Po mszy w kościele w Kościelcu zostały złożone kwiaty na grobie naszego dziadka Mateusza i innych członków naszej rodziny . Dalszą część spotkania odbyła się w zajeździe w Słuszkowie . Tam też z drzewa genealogicznego można było prześledzić jak rozwijała się nasz Ród . Uczestnicy spotkania dostali identyfikatory w różnych kolorach odpowiadających ich gałęziom i imionami dla ułatwienia w prowadzeniu rozmów . Spotkanie zaowocowało poznaniem dalszych członków rodu a nawet odnalezieniu przyrodniego rodzeństwa . Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom zjazdu za przybycie i stworzenie bardzo miłej i serdecznej atmosfery . Pragnę także podziękować Edkowi Wasikowi z Słuszkowa , jego żonie i córkom or...

0 komentarzy|30 odsłon|Pokaż pełny artykuł
Wizyt
0005656
 
Ładowanie...
Ładowanie...