Wstecz

Jak wydrukować moje drzewo genealogiczne na jednej kartce za pomocą programu Family Tree Builder?

Jeśli tworzysz swoje drzewo genealogiczne online, powinieneś przeczytać następujący artykuł: Jak wydrukować moje drzewo genealogiczne online na jednej kartce?

Stworzyliśmy wykres zbiorowy, który może być wydrukowany z Family Tree Builder! Ta funkcja jest dostępna tylko dla członków Premium.

Aby dowiedzieć się, które funkcje są dostępne dla Użytkowników Premium, a które dla Użytkowników nie posiadających konta Premium, kliknij tutaj Czy Family Tree Builder jest za darmo?

Użytkownicy, którzy nie posiadają konta Premium, nie mają możliwości drukowania pojedynczych raportów lub wykresów, które zawierałyby wszystkie osoby w drzewie genealogicznym z programu Family Tree Builder. Jeśli nie posiadasz konta Premium, sugerujemy następujące postępowanie:

  1. Użyj wykresu potomków albo przodków (Wachlarzowy, Poziomy lub Pionowy), aby utworzyć wykres dla każdej głównej gałęzi z drzewa. Możesz wybrać styl oraz kolor wykresu.
  2. Zapisz utworzony wykres w postaci pliku PDF. To pozwoli Ci na lepszą kontrolę opcji drukowania. Na przykład, jeśli chcesz wydrukować go w dużym rozmiarze na profesjonalnej drukarce, łatwo będzie Ci wydrukować go na jednej kartce.
  3. Stwórz „Raport książkowy” dla głównych gałęzi w drzewie. Za pomocą Raportu książkowego można bardzo ładnie przedstawić zdjęcia wszystkich osób wraz wszystkimi relacjami i wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Kategorie: Family Tree Builder
Dostępny także w języku