Wstecz

Dlaczego widzę “przykład” dla całej mojej Osi Czasu i Księgi Czasu?

Oś czasu i Księga czasu to funkcje Premium. Tylko członkowie, którzy kupili subskrypcję mają pełny dostęp do funkcji Osi czasu i Księgi czasu. Aby dowiedzieć się więcej o doładowaniu witryny rodziny zobacz następujące FAQs: Co dostanę z planem Premium MyHeritage? Co dostanę z planem Premium Plus MyHeritage?

Dlaczego Księga Czasu nie zawiera krewnego, którego chciałbym, aby był w niej ujęty?

Księga czasu obejmuje dziadków, rodziców, rodzeństwo, dzieci i wnuki. Nie obejmuje ona ciotek, wujków, kuzynów, siostrzeńców, bratanków i innych relacji. Jeśli krewny nie jest ujęty, upewnij się, aby oznaczyć tę osobę na zdjęciach i aby dodać daty do zdjęć tak, że pojawią się one w Osi Czasu lub Księdze Czasu.

Dlaczego otrzymuję wiadomość “dodaj więcej treści” kiedy próbuję utworzyć moją Księgę Czasu?

Księga czasu używa zdjęć w Twojej witrynie rodziny, aby utworzyć atrakcyjne wyświetlenie. Zdjęcia na Twojej stronie muszą być oznaczone tak, program do Księgi czasu będzie wiedział, kim są ludzie na zdjęciach. Zdjęcia powinny mieć daty. Minimalna liczba odatowanych zdjęć potrzebnych do stworzenia Księga czasu to trzy zdjęcia. Jeśli potrzebujesz oznaczyć lub odatować więcej zdjęć, tak,

Czy mogę wydrukować ‘Księgę czasu oraz Oś czasu’?

Obecnie nie ma możliwości drukowania ‘Księgi czasu oraz Osi czasu’. Jednakże może się pojawić ta funkcja w przyszłości.

W jaki sposób mogę wyświetlić wszystkie pokolenia na ‘Osi czasu’?

Oś czasu zawiera tylko: dziadków, rodziców, rodzeństwo, dzieci i wnuki. Nie są w niej zawarte między innymi ciocie, wujkowie, kuzyni, bratankowie, siostrzeńce i inne relacje.

Dlaczego nie mogę znaleźć opcji dla ‘Księgi czasu’ oraz ‘Osi czasu’?

Opcje dla ‘Oś czasu’ i ‘Księga czasu’ znajdują się w sekcji ‘Wydarzenia’ w  witryny rodziny. Aby mieć możliwość tworzenia osi czasu lub księgi czasu w dział ‘Wydarzenia’ witryny rodziny musi być aktywny. Aby upewnić się, że mamy zaznaczone ‘Wydarzenia’ jako aktywne należy przejść do witryny rodziny i kliknąć na “Konto” /  “Ustawienia witryny”. Kliknij “Zawartość”

Czy mogę edytować ‘Księgę czasu’ oraz ‘Oś czasu’?

‘Oś czasu’ i ‘Księga czasu’ są generowane automatycznie przy użyciu zdjęć i wydarzeń z drzewo genealogicznego. Nie mogą być bezpośrednio edytowane. W przypadku gdy wydarzenia lub zdjęcia na osi czasu lub w księdze czasu  są nie poprawne należy sprawdzić informacje zawarte w drzewie genealogicznym  i upewnić się czy są one poprawne.

Co to jest ‘Księga czasu’?

‘Księga czasu’ jest zaopatrzona w wirtualny album fotograficzny, które może być utworzony automatycznie dla każdego członka drzewa genealogicznego. W ‘Księdze czasu’ są zawarte najważniejsze informacje z drzewa genealogicznego dla wybranej osoby i jej najbliższych krewnych. Zdjęcia zostają pobrane z drzewa genealogicznego i tworzą wizualnie i bogate graficznie przedstawienie danych. Jest to fantastyczny sposób na przedstawienie

Co to jest ‘Oś czasu’?

Oś czasu’ pozwala zobaczyć wszystkie dzieje rodziny, w jednym ciągu. Wymienia się w nim fakty, takie jak urodziny, małżeństwa i zgony. Zdjęcia, filmiki, dokumenty lub imprezy są również zawarte w ‘Osi czasu’. Jeśli masz dodane zdjęcia ślubne i filmiki na swojej witrynie rodziny, będzie można je zobaczyć na ‘Osi czasu’. ‘Oś czasu’ oferuje różne warstwy