MyHeritage jest dumny z udostępnienia Spisu Powszechnego Ludności USA 1940

Przeszukaj indeks spisu powszechnego z 1940 r

  Informacje o każdym z 132 mln Amerykanów w spisie powszechnym 1940 są dostępne.

Imię i nazwisko

Narodziny

Oblicz
Wiek około lat w roku Oblicz
Proszę wpisać poprawny wiek
Proszę wpisać poprawny rok

Miejsce zamieszkania


Szukaj
Wyczyść formularz
 • DOWIEDZ SIę WIęCEJ O żYCIU „NAJWSPANIALSZEGO POKOLENIA" W TWOJEJ RODZINIE

  Gdzie się urodzili? Jakie były ich pełne nazwiska? Jakie mieli wykształcenie? Gdzie mieszkali? Z kim mieszkali? Gdzie byli pięć lat wcześniej? Jaki był ich zawód? Ile zarabiali? Udostępniając ci wszystkie obrazy i przeszukiwalny wykaz ze Spisu Powszechnego Ludności USA 1940, pomożemy Ci odkryć więcej informacji o swoich przodkach i krewnych, którzy żyli w trudnych czasach, takich jak Wielki Kryzys, a później II Wojna Światowa, i połączyć żywe wciąż wspomnienia z archiwalnymi aktami.
 • NAJWIęKSZA OSZCZęDNOść CZASU

  Korzystając z najnowocześniejszej technologii, MyHeritage automatycznie dopasuje rekordy Powszechnego Spisu Ludności USA 1940 do osób w Twoim drzewie genealogicznym. To największa oszczędność czasu. Po prostu usiądź, a my wykonamy ciężką pracę za Ciebie.
 • POWRóT DO 1940

  Kliknij na grafikę informacyjną z boku, aby dowiedzieć się o kilku zabawnych faktach z 1940 roku.
 • FORMULARZ SPISU POWSZECHNEGO LUDNOśCI USA 1940

  Zaledwie 72 lat temu Twoi krewni mogli zostać wpisani w jednym z nich. Od 2 kwietnia 2012 r. możesz zbliżyć się do zrozumienia tego, jak żyli.
  Obejrzyj przykładowy formularz Spisu Powszechnego Ludności USA 1940
 • PRZYGOTUJ SIę....

  Utwórz swoje drzewo genealogiczne na MyHeritage lub zaimportuj plik GEDCOM już dziś. Na początku kwietnia 2012 roku zaczniemy stopniowo udostępniać i poszukiwać nowych danych spisowych, a Ty otrzymasz automatyczne powiadomienia, gdy uda nam się dopasować rekordy do osób z Twojego drzewa genealogicznego. Zacznij tworzyć swoje drzewo genealogiczne, jest bezpłatne!Zaimportuj plik GEDCOM