$99‎
Tylko$69‎
Zaskocz samego siebie
Odkryj swoje pochodzenie genetyczne i odnajdź nowych krewnych dzięki naszemu testowi DNA.
$99‎
Tylko$69‎
OFERTA SPECJALNA
30% mniej
Kończy się 20 sierpień
Najwyższe standardy technologiczne w najkorzystniejszej na rynku cenie.
DNA ujawnia Twoje unikalne dziedzictwo - grupy etniczne oraz regiony geograficzne, z których się wywodzisz.
Dzięki wspólnemu DNA znajdź nowych krewnych, o których nigdy nie było Ci wiadomo.
Zmieniające życie odkrycia są o kilka kroków od Ciebie
W Twoim DNA zamknięta jest Twoja unikatowa etniczna charkterystyka, historia Twoich przodków, oraz sieć bliskich i dalekich krewnych czekających na odnalezienie. Z szybkiego wymazu z policzka test określi Twoje pochodzenie etniczne i odszuka Twoich krewnych.
1. Zamów on-line zestaw testowy DNA dla siebie
2. Odeślij swoją próbkę
3. Twoje DNA jest badane w naszym laboratorium Obejrzyj film z laboratorium DNA
4. Wyniki badania Twojego DNA będą dostępne on-line w ciągu 3 - 4 tygodni
Okryj swoje pochodzenie etniczne
Odkryj miejsca, które Twoi przodkowie nazywali domem.
Otrzymasz podział swojego DNA na części pochodzące z różnych globalnych populacji. Możesz odkryć swoje korzenie w nieoczekiwanych miejscach.
Połącz się z nowo odkrytą rodziną
Szukamy osób, które mają DNA podobne do Twojego - szukamy Twoich krewnych. Możesz skontaktować się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie i odkryć wspólnych przodków.

Masz swoje DNA już przebadane? Prześlij wyniki badań DNA.

MyHeritage to nawiększa na świecie międzynarodowa sieć drzew genealogicznych. Wykorzystaj wyniki badań swojego DNA, aby stworzyć drzewo genealogiczne i odkryć nowe rodzinne relacje, to wszystko dzięki naszym zaawansowanym narzedziom badawczym.
Twoja prywatność jest chroniona
Poufność Twoich danych jest dla nas bardzo ważna.
Dokonaliśmy znacznych inwestycji, aby Twoje konto i dane osobowe były bezpieczne i chronione poprzez wielopoziomowe szyfrowanie. Wszystkie badania są wykonywane w naszym laboratorum w USA. Laboratorium posiada certyfikat CLIA oraz akredytację CAP, i jest jednym czołowych laboratoriów tego typu.
Opis MyHeritage DNA
Jak pobieram próbkę swojego DNA?
Pobranie próbki Twojego DNA wymaga użycia zwykłego wacika do wymazu z policzka, i może być łatwo wykonane w niecałe dwie minuty. Otrzymasz szczegółowe instrukcje pobrania próbki wraz ze swoim kompletem do analizy DNA. Możesz również obejrzeć nasz instruktażowy film.
Jakiego rodzaju próbkę będę musiał dostarczyć?
Zestaw MyHeritage DNA jest prosty w użyciu i nie wymaga pobierania próbki krwi ani śliny. Aby pobrać próbkę, potrzyj policzek od wewnątrz przez około 45 sekund małym wacikiem, i powtórz to z drugim wacikiem jako próbkę zapasową. Umieść waciki w fiolkach i wyślij do naszego laboratorium DNA do analizy. Wyniki można będzie zobaczyć na bezpiecznej stronie MyHeritage.
Czego się dowiem z badania DNA, czego bez niego nie dowiedziałbym się?
Dzięki testom DNA MyHeritage możesz odkryć krewnych, z którymi masz wspólne segmenty DNA pochodzące od wspólnych przodków, a o których wcześniej nie wiedziałaś. Odkryjesz etniczne i geograficzne pochodzenie swoich przodków - co może być dla Ciebie wielką niespodzianką.
Co zyskam dzięki przebadaniu innych członków rodziny?
Przebadanie DNA innych członków rodziny jest pożądane. Każdy z członków Twojej rodziny ma unikalne fragmenty DNA, które mogą rzucić światło na historię rodziny. Badanie jednego albo obojga Twoich rodziców pozwoli otrzymać dodatkową informację na temat Twoich podobieństw DNA Match. Na przykład, będziesz mógł się dowiedzieć, czy podobieństwo jest ze strony matki czy ojca. Badanie DNA rodziców, rodzeństwa, kuzynów i innych krewnych jest również bardzo przydatne do odszukania nowych krewnych, i do dowiedzenie się więcej o swoich własnych podobieństwach. Ponieważ dziedziczenie genetyczne jest przypadkowe, Twoje rodzeństwo może mieć inne pochodzenie etniczne niż Ty. Porównując z wynikami badania swojego DNA, możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o swoim pochodzeniu.
A jeżeli wykonałem już test DNA? Czy test MyHeritage doda nowe informacje?
Test MyHeritage umożliwi Ci otrzymywanie unikalnych dopasowań do użytkowników, którzy badali się tylko w MyHeritage, oraz do użytkowników, którzy przesłali wyniki z innych laboratoriów. Dzięki temu, że portal MyHeritage ma międzynarodowy zasięg i jest dostępny w ponad 40 językach na całym świecie, masz większe szanse znaleźć dopasowania do krewnych mieszkających w innych krajach. Otrzymasz również od MyHeritage szczegółową analizę pochodzenia etnicznego etnicznego, bazującą na największej puli etniczności, dostępnej na rynku.
Jak długo będę czekać na wyniki badania?
Gdy tylko Twój zestaw przybędzie do naszego laboratorium, w ciągu 3 - 4 tygodni znane będą wyniki badania. Gdy znane będą wyniki, poinformujemy Cię o tym e-mailowo, same zaś wyniki dostępne będą on-line.
Jakie jest powiązanie pomiędzy DNA a drzewami genealogicznymi?
DNA i drzewa genealogiczne wzajemnie się uzupełniają. DNA może być używane, aby potwierdzić lub zaprzeczyć udokumentowanym relacjom między drzewmi genealogicznymi. Na przykład, jeśli istnieje inna osoba z Twoim nazwiskiem, lub właściciel drzewa genealogiczne, z którymi masz podobieństwa Smart Match™, obydwaj możecie wykonać testy DNA MyHeritage, aby przekonać się, czy rzeczywiście jesteście spokrewnieni. Drzewa genealogiczne zaś są bezcenne, abyzrozumienia ścieżkę pokrewieństwa wynikającą ze zgodności segmentów DNA. Tworzenie drzewa genealogicznego jest zalecany dla każdego, kto wykonał test DNA, w celu maksymalnego wykorzystania wyników testu i odkrycia całej historii ukrytej za nimi. MyHeritage zapewnia doskonałe narzędzia do tworzenia drzewa genealogicznego, a także 8 mld archiwalnych rekordów, które sprawiają tworzenie drzewa będzie łatwe i przyjemne.
W jaki sposób będziecie analizować i przetwarzać próbkę mojego DNA?
Testy MyHeritage DNA bazują na mikromacierzowej analizie autosomalnego DNA. Analiza ta dostarcza nieprzetworzone dane, które umożliwiają nam odnalezienie podobieństw DNA i przeanalizowanie pochodzenia etnicznego w obu liniach - ojcowskiej i matczynej.