Tylko$59‎
$79‎
Zaskocz samego siebie
Odkryj swoje pochodzenie genetyczne i odnajdź nowych krewnych dzięki naszemu testowi DNA.
Tylko$59‎
$79‎
Najwyższe standardy technologiczne w najkorzystniejszej na rynku cenie.
DNA ujawnia Twoje unikalne dziedzictwo - grupy etniczne oraz regiony geograficzne, z których się wywodzisz.
Dzięki wspólnemu DNA znajdź nowych krewnych, o których nigdy nie było Ci wiadomo.

W ciągu ostatnich 16 lat MyHeritage pomogło milionom osób znaleźć nowych członków rodziny i odkryć ich pochodzenie etniczne.

Z których części świata pochodzi Twoja rodzina?

Miejsca, które Twoi przodkowie nazywali domem, są zakodowane w Twoim DNA. Grupy etniczne pochodzą historycznie z tych samych regionów i czerpią z lokalnej puli genów. Analizujemy Twoje DNA, aby określić, które części mają swoje źródło w każdej z 42 wyodrębnionych grup etnicznych - to największa oferowana liczba grup wśród wszystkich głównych laboratoriów testujących DNA. Dowiedz się więcej

Kogo odkryjesz?

Wyszukujemy osoby, których DNA pasuje do Twojego - Twoich krewnych. Nasza technologia dopasowywania DNA podaje procentową zgodność DNA z innymi, pokazując Ci jak blisko jesteście spokrewnieni. Możesz skontaktować się z Twoim nowo odnalezionymi krewnymi, by dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie i odkryć wspólnych przodków.Dowiedz się więcej

Pytania i Odpowiedzi

 • Czego się dowiem z badania DNA, czego bez niego nie dowiedziałbym się?
  Dzięki testom DNA MyHeritage możesz odkryć krewnych, z którymi masz wspólne segmenty DNA pochodzące od wspólnych przodków, a o których wcześniej nie wiedziałaś. Odkryjesz etniczne i geograficzne pochodzenie swoich przodków - co może być dla Ciebie wielką niespodzianką.
 • Co zyskam dzięki przebadaniu innych członków rodziny?
  Rekomendujemy przebadanie DNA innych członków rodziny. Każdy z członków Twojej rodziny ma unikalne fragmenty DNA, które mogą rzucić światło na historię rodziny. Badanie jednego albo obojga Twoich rodziców pozwoli otrzymać dodatkową informację na temat Twoich podobieństw DNA Match. Na przykład, będziesz mógł się dowiedzieć, czy podobieństwo jest ze strony matki czy ojca. Badanie DNA rodziców, rodzeństwa, kuzynów i innych krewnych jest również bardzo przydatne do odszukania nowych krewnych, i do dowiedzenie się więcej o swoich własnych podobieństwach. Ponieważ dziedziczenie genetyczne jest przypadkowe, Twoje rodzeństwo może mieć inne pochodzenie etniczne niż Ty. Porównując z wynikami badania swojego DNA, możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o swoim pochodzeniu.
 • A jeżeli wykonałem już test DNA? Czy test MyHeritage doda nowe informacje?
  Test MyHeritage umożliwi Ci otrzymywanie unikalnych dopasowań do użytkowników, którzy badali się tylko w MyHeritage, oraz do użytkowników, którzy przesłali wyniki z innych laboratoriów. Dzięki temu, że portal MyHeritage ma międzynarodowy zasięg i jest dostępny w ponad 40 językach na całym świecie, masz większe szanse znaleźć dopasowania do krewnych mieszkających w innych krajach. Otrzymasz również od MyHeritage szczegółową analizę pochodzenia etnicznego, bazującą na największej puli etniczności, dostępnej na rynku.
 • Czy mogę dać MyHeritage DNA komuś w prezencie?
  Tak! Składając zamówienie online, możesz wysłać pakiet do siebie lub podać adres innej osoby, a my wyślemy pakiet DNA bezpośrednio do niej. Gdy otrzyma zakupiony dla niej pakiet DNA, zostanie poproszona o otwarcie bezpłatnego konta MyHeritage, jeśli jeszcze go nie ma i aktywowanie nowego pakietu.
  Od momentu aktywacji pakietu, będziemy jej wysyłać e-maile z instrukcjami dotyczącymi śledzenia próbki i oczywiście same wyniki, gdy będą gotowe.
 • Jakiego rodzaju próbkę będę musiał dostarczyć?
  Zestaw MyHeritage DNA jest prosty w użyciu i nie wymaga pobierania próbki krwi ani śliny. Aby pobrać próbkę, potrzyj policzek od wewnątrz przez około 45 sekund małym wacikiem, i powtórz to z drugim wacikiem jako próbkę zapasową. Umieść waciki w fiolkach i wyślij do naszego laboratorium DNA do analizy. Wyniki można będzie zobaczyć na bezpiecznej stronie MyHeritage.
 • Jak długo będę czekać na wyniki badania?
  Gdy tylko Twój zestaw przybędzie do naszego laboratorium, w ciągu 3 - 4 tygodni znane będą wyniki badania. Gdy znane będą wyniki, poinformujemy Cię o tym e-mailowo, same zaś wyniki dostępne będą on-line.
 • W jaki sposób będziecie analizować i przetwarzać próbkę mojego DNA?
  Testy MyHeritage DNA bazują na mikromacierzowej analizie autosomalnego DNA. Analiza ta dostarcza nieprzetworzone dane, które umożliwiają nam odnalezienie podobieństw DNA i przeanalizowanie pochodzenia etnicznego w obu liniach - ojcowskiej i matczynej.
 • Jakie jest powiązanie pomiędzy DNA a drzewami genealogicznymi?
  DNA i drzewa genealogiczne wzajemnie się uzupełniają. DNA może być używane, aby potwierdzić lub zaprzeczyć udokumentowanym relacjom między drzewmi genealogicznymi. Na przykład, jeśli istnieje inna osoba z Twoim nazwiskiem, lub właściciel drzewa genealogiczne, z którymi masz podobieństwa Smart Match™, obydwaj możecie wykonać testy DNA MyHeritage, aby przekonać się, czy rzeczywiście jesteście spokrewnieni. Drzewa genealogiczne zaś są bezcenne, abyzrozumienia ścieżkę pokrewieństwa wynikającą ze zgodności segmentów DNA. Tworzenie drzewa genealogicznego jest zalecany dla każdego, kto wykonał test DNA, w celu maksymalnego wykorzystania wyników testu i odkrycia całej historii ukrytej za nimi. MyHeritage zapewnia doskonałe narzędzia do tworzenia drzewa genealogicznego, a także 9,6 mld archiwalnych rekordów, które sprawiają tworzenie drzewa będzie łatwe i przyjemne.