Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne.Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne. Bezpłatne drzewo genealogiczne. Bezpłatny program genealogiczny. Rozbuduj drzewo genealogiczne. Utwórz drzewo genealogiczne.Informacje o MyHeritage
Portal MyHeritage został stworzony przez zespół ludzi pasjonujących się genealogią i technologiami internetowymi. Naszym celem było ułatwienie ludziom na całym świecie skorzystanie z mocy Internetu do odkrycia swojego dziedzictwa i wzmocnienia swoich więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Od roku 2005 nasza siedziba mieści się w przepięknej wiosce o nazwie Bnei Atarot, w pobliżu Tel Awiwu, w Izraelu, która została założona przez niemieckich templariuszy w 1902 roku, pod nazwą Wilhelma.

Inspirowani przez otaczające pola i sady, oraz urocze, odnowione wille templariuszy, z których jedną wykorzystujemy jako siedzibę główną, dążymy do wykorzystywania narzędzi dnia jutrzejszego do badań historii rodzinnych z przeszłości. Ciągle się rozwijamy i dlatego w lutym 2012 roku, przenieśliśmy się do pięknych nowych biur w Or Yehuda, Izrael. Mamy także biuro w USA w Lehi, Utah i Los Angeles, Kalifornia, a także pracowników i przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie.
Jako że jesteśmy dynamiczną siecią genealogiczną, nasze innowacje w kategorii budowy drzewa genealogicznego i przeszukiwania archiwalnych treści nieustannie ewoluują, by dać rodzinom najbardziej wciągające i satysfakcjonujące doświadczenie. Na przykład nasze niedawne przejęcie WorldVitalRecords i Geni.com pozwoliło nam zaoferować miliardy archiwalnych rekordów i narzędzia do współpracy dla szerszej, międzynarodowej społeczności.
Jeżeli tak jak my pasjonujesz się szukaniem wszystkiego, dzięki czemu jesteś teraz tym, kim jesteś, i lubisz dzielić się swoimi doświadczeniami z członkami swojej rodziny i przyjaciółmi, portal MyHeritage jest idealnym miejscem dla Ciebie.