Maya LernerStarsza Wiceprezeska ds. produktu
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Pasjonuję się łączeniem użytkowników w znaczący sposób, a o to właśnie chodzi w MyHeritage. End of quote.
Maya kieruje zarządzaniem produktami i strategią MyHeritage, zapewniając, że nasze produkty są nie tylko silne, ale także przyjazne dla użytkownika.

Wniosła do MyHeritage dziesięć lat znaczącego doświadczenia w dziedzinie zarządzania produktami konsumenckimi, które zdobyła pracując zarówno w start-upach jak i w dużych firmach, od I-play (dawniej Oberon Media) po Sears, EatWith i niedawno Playtika, w sumie różnorodne doswiadczenie, który czyni ją szczególnie odpowiednią do roli pełnionej w MyHeritage. Jako ekspert w tej dziedzinie, prowadzi wykłady na temat interaktywnego projektowania wyrobów na IDC Herzliya, jej alma mater, którą ukończyła licencjatem z informatyki. Maya posiada również tytuł magistra administracji publicznej, nadany przez Uniwersytet Cornell.

Maya była zawsze zafascynowana genealogią, szczególnie od roku 2007, kiedy została utworzona dokumentacja historii jej własnej rodziny. Maja lubi też fotografowanie i gotowanie, więc połączyła swoje pasje pisząc rodzinną książkę kucharską, która zawiera zarówno opowieści jak i przepisy z piekarni jej dziadków.