Ran LevyDyrektor ds. badań i rozwoju
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Nasz zespół badań i rozwoju opiera się na solidarność. Pomóż - bądź kumplem. Wszyscy jesteśmy właścicielami sukcesu firmy. End of quote.
Z ponad 18 latami doświadczania w sektorze technologii, jako developer i architekt specjalizujący się w złożonych, wielkoskalowych systemach, Ran jest fanem elastycznych i efektywnych procesów. Ran wnosi do MyHeritage najwyższe techniczne umiejętności. Tworząc kulturę „jakości jako sposobu życia” wewnątrz działu badań i rozwoju, wspiera zespoły do skupienia się na wykonywaniu zadań, bez poświęcania jakości.

Zanim został wiceprezesem, a potem dyrektorem ds. badań i rozwoju, Ran przez 4 lata prowadził wewnętrzny zespół MyHeritage, określając architekturę dla rozwiązywania powielających się wyzwań i pozwalając MyHeritage obsługiwać miliony użytkowników oraz miliardy profilów i archiwalnych rekordów. Przed dołączeniem do MyHeritage, Ran był architektem oprogramowania w jednej z biznesowych linii Nokia Siemens Network.

Ran posiada licencjat z informatyki z Wyższej Szkoły w Tel Awiw-Yafo. Jego kariera w branży technologicznej została zainspirowana przez jego hobby — programowanie — które rozpoczął w wieku 10 lat, tworząc gry jeszcze w czasach przed internetem.