Smadar LeviDyrektor Finansowy
background
Previous page Next page
Beginning of quote:MyHeritage robi wiele rzeczy inaczej, a ja kocham codzienne wyzwania wymagające nieszablonowego myślenia. End of quote.
Jako kierownik działu finansowego, Smadar wnosi ponad 17 lat doświadczenia w efektywnym zarządzaniu finansami w rozmaitych dziedzinach przedsiębiorczości, włączając w to firmy branży technologicznej, przemysłu i handlu, oraz duże firmy holdingowe.

Przed dołączeniem do zespołu MyHeritage pracowała jako wiceprezes do spraw finansów w firmie MediaMind, gdzie kierowała zespołem 40 pracowników w 12 oddziałach na całym świecie. Samadar odegrała kluczową rolę w przeprowadzeniu przejęcia MediaMind przez firmę DG FastChannel, oraz doprowadzeniu do debiutu giełdowego na giełdzie NASDAQ. Dodatkowo Smadar

W czołowych firmach finansowych Ernst & Young oraz Arthur Andersen odegrała zasadniczą rolę w dostarczaniu wiedzy i wskazówek w procesie analizy kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych, oraz przy ustalaniu strategii niwelowania potencjalnego ryzyka. Również nierzadko udzielała konsultacji w kwestiach księgowych i podatkowych.

Smadar uzyskała tytuły B.A. (Bachelor of Arts) w dziedzinie ksiegowości, oraz MBA (Master of Business Administration) w dziedzinie finansów i ksiegowości. W wolnym czasie Smadar i jej mąż lubią spędzać czas ze swoimi bliźniakami. Jako doświadczony nurek Smadar nurkowała w obrębie wielu najwspanialszych raf koralowych świata.