Gilad JaphetZałożyciel i Prezes
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Buduję MyHeritage jako firmę, która nie tylko radzi sobie dobrze na rynku, ale również robi dużo dobrego na świecie. End of quote.
MyHeritage jest dzieckiem weterana branży technologicznej i doświadczonego genealoga Gilada Japheta, którego wizja i pasja do rodzinnych historii doprowadziły MyHeritage od garażowego start-upu do pozycji czołowej internetowej firmy z dziesiątkami milionów klientów na całym świecie.
Przed założeniem MyHeritage, Gilad był członkiem kadry kierowniczej zespołów w Symantec oraz BRM Technologies. Jego zaangażowanie w rolach odpowiednio: szefa zarządzania produktami i lidera zespołu badań z zakresu ochrony antywirusowej okazały się kluczowe dla powodzenia przedsięwzięć tych firm.

W ostatniej dekadzie Gilad był motorem napędowym naszej misji, którą od powstania jest zapewnianie łatwego dostępu do historii rodziny przy wykorzystaniu gamy nagradzanych rozwiązań. Przeprowadził on MyHeritage przez szereg znaczących przejęć oraz kluczowych partnerstw z firmami z branży.

Gilad angażuje swój prywatny czas w rozmaite przedsięwzięcia charytatywne, wykorzystując technologie i sieci stworzone w MyHeritage dla ogólnego dobra. Jego osiągnięcia obejmują inicjatywy od informowania setek spadkobierców o ich skradzionych majątkach oraz zagrabionych dziełach sztuki, co pozwala im odzyskać rodowe skarby, po osobiste zaangażowanie w rozwiązywanie genealogicznych tajemnic i łączenie rozdzielonych rodzin. Dzięki tej działalności zyskał w środowisku genealogicznym przydomek „Sherlock Holmes”.

Zew przygody Gilada, który jest dumnym ojcem trójki dzieci, doprowadził do wielu pieszych wypraw, z dala od utartych szlaków. Pamiętajcie - nigdy, ale to przenigdy nie wyzywajcie go na pojedynek szachowy.