Ran MichnowskiWiceprezes ds. operacji
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Wszystko co firma robi opiera się na systemie za który jestem odpowiedzialny, to mnie motywuje. Cieszy mnie to, że miliony naszych użytkowników przyjmują płynne funkcjonowanie naszych systemów za pewnik. End of quote.
Ran jest odpowiedzialny za działy DevOps, IT, Business Intelligence & Analysis oraz dział tłumaczeń, w których wprowadza metody efektywnej pracy połączone z najwyższymi standardami.

Wiele ze swoich umiejętności, które wykorzystuje w MyHeritage, pozyskał jako szef zespołu ds integracji w Elbit Systems (NASDAQ: ESLT), firmie będącej czołowym producentem elektroniki dla sektora obronnego. Następnie, jako szef zespołu w ClearForest, był odpowiedzialny za integrację produktów przetwarzania języka naturalnego w systemach czołowych firm, takich jak Dow Chemical, czy Bloomberg.

Ran posiada licencjat z zakresu inżynierii systemów informatycznych z Technion, Izraelskiego Instytutu Technologicznego. W wolnych chwilach możecie spotkać Rana i jego trzech synów na szlaku, odkrywających skrzynki, zakopane podczas gry „Geocaching”.