Neta Langer LevitanDyrektorka Działu Kadr
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Nasz wyjątkowy talent, efektowne produkty, najnowocześniejsze technologie i kultura stawiającą ludzi na pierwszym miejscu sprawiają, że MyHeritage jest tak wyjątkowym miejscem do pracy. Jestem bardzo dumna z bycia jego częścią. End of quote.
Neta, nasza dyrektorka działu kadr, nadzoruje wszystkie aspekty zasobów ludzkich w MyHeritage, koncentrując się na rozwoju talentów, kulturze firmy i przywództwie.

Przez ostatnie 23 lata Neta zajmowała szereg wyższych stanowisk HR w różnych branżach i firmach, w tym w Glasshouse Technologies, Amdocs, a ostatnio jako starsza wiceprezes kaHR w 888 Holdings. Neta studiowała zachowanie społeczne na Uniwersytecie Bar Ilan oraz zarządzanie i zachowanie organizacyjne na Uniwersytecie Lahav w Tel Awiwie.

W trakcie swojej kariery lidera HR w globalnych firmach technologicznych Neta opanowała transformacje organizacyjne, fuzje i przejęcia oraz doradzała liderom, jednocześnie dążąc do doskonałości operacyjnej i zaangażowania talentów. Neta jest pasjonatem wspierania doskonałości i wzmacniania pozycji osób i społeczności w dążeniu do sukcesu. Uważa, że dane i technologia są kluczowymi czynnikami sukcesu w nowoczesnych, zaawansowanych organizacjach.

Neta wykłada gościnnie w Programie Rozwoju Organizacji MA w Centrum Akademickim im. Peresa, a dodatkowo, idąc za głosem serca, angażuje się jako wolontariuszka w różnego rodzaju przedsięwzięcia skupiające się na zwiększaniu pewności siebie młodych kobiet, ich możliwości zawodowych i szans na zatrudnienie. Wraz z zespołem HR Neta angażuje się w tworzenie środowiska, które inspiruje i wydobywa z ludzi to, co najlepsze. Jej misją jest wspieranie celów biznesowych przy jednoczesnym zapewnieniu, że MyHeritage jest najlepszym miejscem do pracy, przygotowanym na świetlaną przyszłość.

Neta jest szczęśliwą żoną Alona i dumną mamą trójki dzieci. W wolnym czasie zajmuje się projektowaniem wnętrz i wykwintnymi wypiekami.